MÁME OTEVŘENO!!!!!!

MÁME OTEVŘENO!!!!!!

Všechny naše salony již otevřeny!!!
Pro bezpečnost našich klientů jsme do všech salónů instalovali UV germicidní zářivky, k dispozici je desinfekce a masérky pracují v rouškách.
Těšíme se na Vás ❤a přijďte si to konečně zase užít a odreagovat se.
Germicidní UV lampa slouží k preventivní desinfekci prostor, zahubí 99,9% bakterií, virů včetně koronaviru a alergenů. Zlepšuje kvalitu vzduchu čímž přináší pokles nemocnosti a ochranu našich zaměstnanců.

Zavoláme Vám zpět

Pokud potřebujete poradit či se na něco zeptat,
rádi Vám zavoláme zpět.

SIAM THAI MASSAGE - dotek Thajska

Nabízíme thajské masáže v našich salonech v Trutnově, Hradci Králové, ale i nově v hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou a v Pytloun Wellness Hotelu v Harrachově a v Hasištejně. Užijte si unikátní atmosféru ve stylově zařízených interiérech, kde o vás budou pečovat pravé thajské masérky. Naše masérky byly vyškoleny a certifikovány těmi nejprestižnějšími masérskými školami v Thajsku. Opravdová thajská masáž je unikátním prožitkem a v podání skutečné Thajky nemá v Královéhradeckém kraji obdoby. Využijte tuto možnost a navštivte naše masérské salony v Trutnově na nábřeží Václava Havla 208, v Hradci Králové na třídě Karla IV a nově i v hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou a v Pytloun Wellness Hotelu v Harrachově.

Číst více