Novinky

NOVINKA!!!
Nemáte ještě dárek pro své nejbližší? Už se Vám nikam nechce chodit? Nevadí!!!
Máme pro Vás novinku.
Naše poukazy si můžete v klidu domova objednat on-line. Je to jednoduché.
Na našich stránkách si vyberete poukaz dle Vašeho přání, objednáte, zaplatíte kartou, do Vašeho mejlu dostanete obratem náš poukaz, který si vytisknete a máte hotovo.

Novinky

Všechny novinky
Image

NOVÁ OTEVÍRACÍ DOBA

!!!ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY!!! Milý zákazníci. Rádi bychom Vás informovali o změně otevírací doby na našich pobočkách v Hradci Králové a Trutnově. PO - SO 10:00-13:00 13:30-18:00 Děkujeme za důvěru a budeme se těšit na Vaší návštěvu. Váš tým SIAM THAI MASSAGE.

2021-08-12
Image

NOVĚ V JIČÍNĚ

Od 1. 6. 2021 naleznete v Jičíně nejen loupežníka Rumcajse, Manku a jejich synka Cipíska, ale také naši pravou thajskou masáž. A to v 4**** HOTELU TAMMEL. Naše skvělé masérky se na Vás těší od pondělí do neděle. Rezervace na recepci hotelu. Hotel TAMMEL Jičín

2021-07-29
Image

PRODEJ POUKAZŮ NEPŘERUŠEN!!!!

28-30.12. od 12-17h máme otevřena výdejní okénka dárkových poukazů v našich salónech v Hradci Králové a v Trutnově.

2020-12-27
Image

POUKAZY ON-LINE

NOVINKA!!! Nemáte ještě dárek pro své nejbližší? Už se Vám nikam nechce chodit? Nevadí!!! Máme pro Vás novinku. Naše poukazy si můžete v klidu domova objednat on-line.

2020-12-19
Image

Nově v Hasištejnu

Otevřeli jsme pro Vás další salón v řetězci "Pytloun Hotels". Tentokrát v "**** Pytloun Wellness Hotel Hasištejn" v Krušných horách. Naše skvělé masérky se na Vás těší od pondělí do neděle. Rezervace na recepci hotelu.

2019-12-28
Image

Nově i v Harrachově

Máme pro Vás malé překvapení pod stromeček. Od 23.12. můžete vyzkoušet naše skvělé masáže i v Hotelu Pytloun **** v Harrachově v nádherném prostředí Luxury Mountain Spa!!!! Těšíme se na Vás.

2019-10-23

Zavoláme Vám zpět

Pokud potřebujete poradit či se na něco zeptat,
rádi Vám zavoláme zpět.

SIAM THAI MASSAGE - dotek Thajska

Nabízíme thajské masáže v našich salonech v Trutnově, Hradci Králové, ale i nově v hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou a v Pytloun Wellness Hotelu v Harrachově a v Hasištejně. Užijte si unikátní atmosféru ve stylově zařízených interiérech, kde o vás budou pečovat pravé thajské masérky. Naše masérky byly vyškoleny a certifikovány těmi nejprestižnějšími masérskými školami v Thajsku. Opravdová thajská masáž je unikátním prožitkem a v podání skutečné Thajky nemá v Královéhradeckém kraji obdoby. Využijte tuto možnost a navštivte naše masérské salony v Trutnově na nábřeží Václava Havla 208, v Hradci Králové na třídě Karla IV a nově i v hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou a v Pytloun Wellness Hotelu v Harrachově.

Číst více