NovinkyNOVINKA!!!

MASÁŽ HORKÝM OLEJEM

Jedná se o speciální thajskou masáž celého těla, která krásně prohřeje vaše tělo, vhodná je tedy zejména pro chladné zimní dny, nevylučuje se ale v žádném ročním období. Vzhledem ke kombinaci tradiční thajské masáže spolu s masáží horkým olejem tato masáž zmírňuje pocit únavy a navozuje pocit uvolnění a příjemného prohřátí svalů, což ulevuje od bolesti zad, svalů a kloubů. Stimuluje namáhané svaly v oblasti bederní páteře, zad a krku, snižuje otoky nohou a působí blahodárně na celé tělo. Masáž dále pomáhá odstranit bolesti páteře a posiluje imunitní systém, prostě dopřává tělu báječnou relaxaci. Teplota oleje navíc umocňuje a zvýrazňuje vůni aroma přísad při masáži.

 

1H 890 Kč / 1,5H 1250 Kč         
 

Novinky

Všechny novinky
Image

NOVINKA!!! MASÁŽ HORKÝM OLEJEM

MASÁŽ HORKÝM OLEJEM Jedná se o speciální thajskou masáž celého těla, která krásně prohřeje vaše tělo, vhodná je tedy zejména pro chladné zimní dny, nevylučuje se ale v žádném ročním období.

2022-10-05
Image

NOVÁ POBOČKA V KOLÍNĚ

Od 13. 12. 2021 pro Vás otvíráme novou pobočku v Kolíně. Najdete nás na Karlově náměstí, hned vedle lékárny DrMax. Naše skvělé masérky se na Vás těší od pondělí do neděle. Rezervace na tel. 773 821 102

2021-12-13
Image

NOVĚ V JIČÍNĚ

Od 1. 9. 20222 naleznete v Jičíně nejen loupežníka Rumcajse, Manku a jejich synka Cipíska, ale také naši pravou thajskou masáž. A to v 4**** HOTELU reSTART. Naše skvělé masérky se na Vás těší od pondělí do neděle. Rezervace na recepci hotelu. 498 019 400 Thajské masáže - Hotel reSTART

2021-07-29
Image

PRODEJ POUKAZŮ NEPŘERUŠEN!!!!

28-30.12. od 12-17h máme otevřena výdejní okénka dárkových poukazů v našich salónech v Hradci Králové a v Trutnově.

2020-12-27
Image

POUKAZY ON-LINE

NOVINKA!!! Nemáte ještě dárek pro své nejbližší? Už se Vám nikam nechce chodit? Nevadí!!! Máme pro Vás novinku. Naše poukazy si můžete v klidu domova objednat on-line.

2020-12-19
Image

Nově v Hasištejnu

Otevřeli jsme pro Vás další salón v řetězci "Pytloun Hotels". Tentokrát v "**** Pytloun Wellness Hotel Hasištejn" v Krušných horách. Naše skvělé masérky se na Vás těší od pondělí do neděle. Rezervace na recepci hotelu.

2019-12-28
Image

Nově i v Harrachově

Máme pro Vás malé překvapení pod stromeček. Od 23.12. můžete vyzkoušet naše skvělé masáže i v Hotelu Pytloun **** v Harrachově v nádherném prostředí Luxury Mountain Spa!!!! Těšíme se na Vás.

2019-10-23

SIAM THAI MASSAGE - dotek Thajska

Nabízíme profesionální masérské služby prováděné rodilými thajskými masérkami certifikovanými těmi nejprestižnějšími masérskými školami, kterou je např. WAT PHO v chrámovém komplexu v Bangkoku. Najdete nás jak v Hradci Králové, v Trutnově, ale i nově v Kolíně. Naše masérky najdete i v Peci pod Sněžkou - hotel Horizont, Grand Hotel Hradec a Apartmány Svatý Vavřinec a také v Pytloun Wellness Hotelu v Harrachově a v Hasištejně. Dále spolupracujeme s wellness centry a reklamními agenturami.

Číst více